18-08-2018 GÜNDEM

Zabıta Teşkilatı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Zabıta Teşkilatı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Kurulu yapıldı. Başkanlığa Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Oğuzhan Yücel seçildi.

Zabıta Teşkilatı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  Genel Kurulu Gerçekleştirildi

17 Ağustos Cuma Genel Kurulda, dernek yönetim kuruluna Oğuzhan Yücel’in yanı sıra Ömer Yay, Mehmet Bakışkan, Hakan Yıldırım ve Mehmet Koçer seçildi.

Yedek üyeliğe Çınar Seymen, Fatih Arslan, Ebubekir Eyiol, Hasan Yıldız, Necmettin Koçoğlu, Denetim kurulu üyeleri Tarık Ezandemir, Hüseyin Yeşer, Funda Karaduman, Denetim Kurulu Yedek üyeleri Hulusi Özlamalı, Eldan Ertekin, İsmail Arık olarak belirlendi.

Üst Kurul Delegesi Asıl Adayları Oğuzhan Yücel, Turgut Tatar, Mustafa Güven, Fikret Taşkıran, Ömer Yay, Üst Kurul Delegesi Yedek Adayları Mustafa Türk, Şeref Kasapoğlu, Mehmet Mızrak, Murat Kasap, Hüseyin Sunar’dan oluştu.

2015 yılında kurulan Zabıta Teşkilatı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin amacı Zabıta mesleğinde çalışan meslektaşlarımızın karşılaştığı hukuki durumlar, sosyal ve kültürel faaliyetlerin desteklenmesi, kendisine evlilik, sünnet, ölüm ve doğum durumlarında belirlenen üyelerinin özel günlerinde maddi manevi yardım ve dayanışmada bulunmak, teşkilatın birlik beraberliği için gazete, dergi ile kültürel yayınlar neşretmek veya teşkilatın gelişimi için yurt içi ve yurt dışı seminer, konferans ve geziler tertip etmek veya bu tür programlara temsilci göndermek halkımızın esenliği, huzuru, sağlığı ve yaşadığı çevrede düzenin sağlanması ile görevli belediye zabıtasının personel ve teşkilat yönünden uluslararası standartlara çıkartılması ile halkımıza en üst seviyede kaliteli hizmet sunulmasının sağlamak olarak belirlendi.


Genel Kurulda açılış ve yoklama, divan heyetinin oluşturulması ardından Saygı duruşu ve istiklal marşının okundu. Gerekli çoğunluğun sağlanması ile birlikte Derneğin ibrası sunuldu. Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve katılınacak, kurulmuş ve kurulacak olan Federasyonlar ile Zabıta Teşkilatı Federasyonunda Derneği temsil edecek Üst Kurul Delegelerinin seçilmesi, Federasyon kurma, Federasyona üye olma ve üye olunan Federasyondan çıkma konularında, Gayrimenkul ve menkul alımı ve satımı ile kiralanması konularında Yönetim Kuruluna oybirliği ile yetki verildi.

Dilek ve temennilerin ardından Genel kurul toplantısı sonra erdi.
Bu haber 1566 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

İNTERNET SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ ?

Çok Güzel
Güzel
Daha İyi Olabilirdi
Kötü

Namaz Vakitleri
Puan Durumu