22-12-2017 GÜNDEM

Zabıta Döven Daire Başkanı hakkında Soruşturma Başlatıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali, bir zabıtayı dövdü. Karali'nin dövdüğü zabıta bayıldı. Olayın haber olması ve sosyal medyada gelen tepkiler üzerine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Zabıta Müdürlüğü'nün Kartal'daki merkezinde meydana gelen dayak olayı hakkında açıklama yaptı.

Zabıta Döven Daire Başkanı hakkında Soruşturma Başlatıldı

Yaklaşık bir hafta önce Zabıta Müdürlüğü'nün Kartal'daki merkezinde meydana gelen dayak olayında, zabıta çekicisinin emniyet şeridini kullanması üzerine Karali, çekici şoförünü dövdü.

 

ZABITA  HASTANEYE KALDIRILDI

Zabıta Müdürlüğü Binası'nın bahçesinden Tayfun Karali'nin ayrılmasının ardından bir kaç dakika yürüyen zabıta görevlisi, daha fazla dayanamadı ve yere yığıldı. Bayılan görevli hastaneye kaldırıldı.İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, zabıta memurunu döven Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali'nin görevden uzaklaştırıldığını açıkladı.

Şiddet görüntülerinin üzücü ve insanlık adına utanç verici olduğunu dile getiren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Tayfun Karali hakkında soruşturma başladıldığını da duyurdu.İşte Uysal'ın paylaşımları;


 


 


Bu haber 4276 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

İNTERNET SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ ?

Çok Güzel
Güzel
Daha İyi Olabilirdi
Kötü

Namaz Vakitleri
Puan Durumu