reklam

reklam

11-03-2017 GÜNDEM

Okul Zabıtası, Öğrencilerle Birlikte Mesaisine Başladı…

Geçtiğimiz hafta içerisinde Manisa’nın, Alaşehir ilçesinde yoğun bir eğitim ve planlama süreci sonrasında start alan “Okul Zabıtası Projesi”nde sabahın ilk saatlerinden itibaren mesaiye başlanıldı.

Okul  Zabıtası, Öğrencilerle Birlikte Mesaisine Başladı…

Özellikle ikili eğitim yapılan Cumhuriyet İlköğretim okulunda konuşlandırılan zabıta personelince henüz gün ağarmadan derslerine giren minik öğrencilere zabıta ağabeyleriyle, ablaları eşlik ettiler.

Ardından Atatürk İlköğretim Okulu önünde tertiplenen tecrübeli zabıta çalışanları başta minik öğrenciler olmak üzere öğretmenler ile velilerinin güven ve sevgisini kazanarak moral buldular.

Söz konusu proje kapsamında ki  her iki okulda da Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban tarafından gönderilen kek, bisküvi, çikolota ve meyve suyu  gibi ikramlar görevli zabıta memurlarınca ders zili öncesinde tek tek öğrencilere dağıtıldı.

Gün sonunda icra edilen tüm bu faaliyetlere ilişkin basına bir açıklama yapan Alaşehir Zabıta Müdürü Erol Kacar: “ Hemşehrilerimizden, ve özellikle de okul aile birliklerinden gelen istek ve talepleri üzerine fiiliyata konulan “Okul Zabıtası Projesi” yeni eğitim-öğretim döneminden itibaren fiilen yürürlüğe girmiştir. İş bu sebeple de daha ilk günden itibaren sahadan edinilen izlenimlerimizin sonucunda gerek öğrenci velilerinden gerekse de okul aile birliklerinden gelen müspet temenniler ile olumlu eleştiriler bizleri ziyadesiyle memnun etmiş olup; öğrencilerimizin daha iyi koşullarda eğitim alabilmesi için bu konuda elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceğiz.” dedi.
Bu haber 3994 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

İNTERNET SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ ?

Çok Güzel
Güzel
Daha İyi Olabilirdi
Kötü

Namaz Vakitleri
Puan Durumu