reklam

reklam

01-03-2017 GÜNDEM

HAKKIN VE HAKLININ TEMİNATIYIZ TIPKI ONUN GİBİ

HAKKIN VE HAKLININ TEMİNATIYIZ TIPKI ONUN GİBİ

Zabıtaya yapılan şiddet dur durak bilmiyor. Devletimizin en savunmasız Kolluk gücü olan Zabıta görevi esnasında her daim sözlü ve fiziki şiddete maruz kalmaktadır. Bu konuda özellikle Sendikalar başta olmak üzere birçok STK nın sessiz kaldığı çeşitli platformda dile getirilmektedir.

Yıllardır süre gelen bu olaylar karşısında somut bir adım atılmamıştır. Ülkemizin çok hassas bir dönemden geçtiği şu günlerde Zabıtaya gereken itibarın verilmesi için artık sağlam adımların atılması kaçınılmaz olmuştur. Sokakta nizam ve intizamın sağlayıcısı olan Zabıtaya hak ettiği değerin verilmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda Başta Türkiye Belediyeler birliği olmak üzere Tüm sendikaları ve özelliklede Esnaf Konfederasyonu ile ilgili tüm STK ları bir Konsorsiyum da birleşip yasama organı ile görüşmeye davet ediyoruz. Her daim Hakkın ve Haklının hakkını savunan ve koruyan Zabıta Teşkilatı için artık elinizi taşın altına koyma zamanı gelmiştir. Bardak artık dolmuştur. Taşan her damla bir meslektaşımıza zarar vermektedir. İleride telafisi mümkün olmayacak daha vahim olayların yaşanmaması için şimdi birlik olup birlikte hareket etme zamanıdır.

Yukarıda bahsettiğimiz hususlar doğrultusunda, Belediye Başkanı iken Zabıtanın sorunları ile yakından ilgilenen Reisi Cumhurumuz o zamanlar elinde olmayan yetkilerle sorunlarımızı dile getirmişti. O zamandan günümüze Ülkemiz çeşitli süreçlerden geçti ve güçlenerek büyüdü. Biz biliyoruz ki bizi hiç unutmadı. Ülke olarak birçok sorunu birlikte aştık aşmaya da devam edeceğiz. Şimdi Reisi Cumhurumuzdan isteğimiz Zabıta Teşkilatına yardımcı olmasıdır. Artık vakti gelmiştir.

Anamız olan Vatan için ter akıtırken Babamız olan Devletimizden elimizden daha sıkı tutmasını istiyoruz..

Daha nice fotoğraflar...

 


Bu haber 6091 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

İNTERNET SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ ?

Çok Güzel
Güzel
Daha İyi Olabilirdi
Kötü

Namaz Vakitleri
Puan Durumu