25-12-2014 GÜNDEM

Başlarken...

Başlarken...

Zabıta kavramı adına çıkardığım,  www.zabitahaberleri.com ile karşınızdayız. Uzun bir uğraş sonucu ve mesai saatlerinin dışında da özveri ile çalışan değerli arkadaşlarım ve tecrübeli büyüklerime teşekkür ederim.

Şimdiye kadar internet mecrasında Zabıta teşkilatlarının çalışmaları ile ilgili haberler yerel, lokal, bireysel, özgün olarak yer almıştı. Ancak, Ulusal düzeyde Zabıta Teşkilatlarının çalışmalarını bir çatı altında kolaylıkla bulabilme ve bütün olarak değerlendirme ve yararlanma imkanı bulamıyorduk. Bu bütünlüğü sağlama amacı, farkındalık oluşturma, yeni bir soluk getirme, birlik ve beraberliğin getireceği faydalar açısından yerel ve ulusal düzeyde tüm zabıta haberlerinin yer alacağı www.zabitahaberleri.com sitesini hizmetinize sunduk. İnternetteki bu çalışmamızın en büyük gayesi, zabıta çalışanlarının daha aktif konuma getirilmesidir.
 

Bu yayıncılığımızı oluşturulurken tüm il ve ilçe zabıta haberlerini, eski ve yeni mevzuatları, görsel yayıncılığı da katarak geniş bir yelpazede toplamaya çalıştık. Bilhassa, zabıta teşkilatı mensuplarını, bilinçlenmek isteyen vatandaşlarımızı, ilgisi olan gönüllü uzman ve eğitmenlerimizi dahil ederek bütünlüğü hedefledik ve yola koyulduk.
 

Bu yayınımızla sizlere “ MERHABA”   kendimize güzel bir vecizeyi pusula yaptık;  “ TOPRAK OL, TOPRAK OL Kİ GÜL BİTİRESİN.” Niyetimiz verimli bir toprak misali, Zabıtanın en kutsal amacı olduğu üzere gelecek adına zabıta personelini bilgilendirmektir.
 

Bu adresimizi beğenen sevgili okurlarımıza seslenmek istiyorum.
 

Sizleri önemsiyor ve kendinizi geliştirme çabalarınıza saygı duyuyorum. Kendinizi geliştirmenin yegane yolu da en başta dilimizi geliştirmek olacaktır. www.zabitahaberleri.com eğlenceli ve zengin içeriğiyle dilinizin gelişmesine katkıda bulunacağını düşünmekteyim.
 

Sevgili okurlarım..! Temennim, bu yayından sonra da nice yayınlarımızı takip etmeniz ve bu dileğimin gerçekleşmesi adına yayınımızı desteklemenizi ve katkıda bulunmanızı canı gönülden istiyorum.
 

Büyük üstad Necip Fazıl’ın dediği gibi; “ …SEN TOHUM SAÇ TOPRAĞA, BİTMEZSE TOPRAK UTANSIN..”  
 

Son söz olarak, www.zabitahaberleri.com  yayına hazırlarken bir kuyumcu hassasiyeti ile, deyim yerindeyse, ak sütün içindeki ak kılı seçecek biçimde titizlikle çalıştık. Gün geçtikçe daha da gelişecek olan sitemizde yazılarımız, haberlerimiz ve fotoğraflarımız içinde kusurlarımız olacaktır. Bunun bilincinde olarak hepinize keyifli okumalar diliyorum.  Hoçcakalın… Allaha Emanet Olun…!

 

İletişim:

info@zabitahaberleri.com


Editör: Abdullah DURMAN Bu haber 2604 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

ömer AÇIKLIOĞLU 20-12-2014 12:42

anlamlı sözlerin için çok teşekkürler., takipdeyim.

Orhan DALKIRAN 20-12-2014 12:38

süper beyendim... takipdeyim.

Kocaeli zabıta 20-12-2014 12:36

İnşallah başarılı olursun kardeş....

KIRŞEHİR ZABITA 20-12-2014 12:35

güzel hazırlanmış, tebrikler takipdeyim.

Kars zabıta 20-12-2014 12:32

böyle .com artması çok güzel başarılar dilerim.

ÇANKIRI ZABITA 20-12-2014 11:50

teşekkür takipdeyim.

Hüseyin güngör 19-12-2014 17:17

cesaretini takdirle karşılıyorum. teprikler.


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

İNTERNET SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ ?

Çok Güzel
Güzel
Daha İyi Olabilirdi
Kötü

Namaz Vakitleri
Puan Durumu