03-03-2015 YEREL HABERLER

Aydın Efeler’de Zabıtadan İşportacılara Baskın

Efeler Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Yağcılar İçi Çarşısında vatandaşların sağlığını tehlikeye sokan seyyar satıcılara operasyon düzenleyerek çok sayıda tezgaha el koydu.

Aydın Efeler’de Zabıtadan İşportacılara Baskın

Aydın Efeler Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Yağcılar İçi Çarşısında vatandaşların sağlığını tehlikeye sokan seyyar satıcılara operasyon düzenleyerek çok sayıda tezgaha el koydu.

Efeler Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, kentte seyyar satıcılara göz açtırmıyor. Yağcılar İçi Çarşısı üzerinde denetim yapan, Efeler Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri çanta, kemer, aksesuar ve benzeri eşyalar satan seyyar satıcıların mal ve tezgahlarına el koydu.

Son günlerde işportacıların cadde ve sokakları işgal etmesi nedeniyle şikayetlerin arttığını belirten zabıta yetkilileri, aynı zamanda haksız rekabete neden olmasının yanı sıra, kentte düzensizliğe ve çevre kirliliğine de neden olan işportacılarla mücadeleye de hız vereceklerini söylediler.

Ekipler denetimlerin yapılmaya devam edeceğini bildirerek, kanunlara aykırı faaliyet gösteren kişi ve işletmelere cezai işlem uygulanacağı uyarısında bulundu.


Bu haber 1892 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER YEREL HABERLER HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

İNTERNET SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ ?

Çok Güzel
Güzel
Daha İyi Olabilirdi
Kötü

Namaz Vakitleri
Puan Durumu