08-02-2019 GÜNDEM

Ankara Zabıta Koordinasyon Kurulu Etimesgut’ta Bir Araya Geldi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ile İlçe Belediyeleri Zabıta Müdürlükleri ve Amirliklerinden oluşan Ankara Zabıta Koordinasyon kurulu ilçe belediyelerin katılımı ile Etimesgut Belediyesi ev sahipliğinde koordinasyon toplantısı yapıldı.

Ankara Zabıta Koordinasyon Kurulu Etimesgut’ta Bir Araya Geldi

Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Enver Demirel’in katılımı ve ev sahipliğinde yürütülen toplantıda; Ankara Zabıta Koordinasyon Kurulu ve Komisyonlarının yapmış oldukları çalışmalar kapsamında değişen, gelişen oluşumlar, faaliyetler ile ortak görevlerle ilgili görüşmeler yapıldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Oğuzhan Yücel ve ilçe zabıta müdür ve amirlerinin katıldığı yemekli toplantıda konuşan Demirel, Zabıtanın vatandaşlara karşı her zaman güler yüzlü olması gerektiğini söyledi. Zabıtanın zor ve meşakkatli bir görevi yerine getirdiğini kaydeden Demirel, tüm zabıtalara başarılar diledi. Zabıta Dairesi Başkanı Oğuzhan Yücel tarafından Başkan Demirel'e katkı ve desteklerinden dolayı plaket takdim edildi. Başkan Demirel de Ankara Zabıta müdürleri ve Amirlerine Atatürk'ün Nutuk kitabı ile üzerine Atatürk figürünün işlenmiş olduğu plaket hediye etti.

Ortak konuları içeren gündem maddelerinin bütünlük, birliktelik, samimiyet atmosferinde ele alındığı toplantı karşılıklı iyi dilek ve temennilerinin ardından sona erdi.


Bu haber 510 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

İNTERNET SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ ?

Çok Güzel
Güzel
Daha İyi Olabilirdi
Kötü

Namaz Vakitleri
Puan Durumu