25-01-2019 GÜNDEM

Ahmet Hakandan ZABITAYA Sözlü Şiddet..!

Ahmet Hakandan ZABITAYA Sözlü Şiddet..!

Yıllardır gazetecilik yapıyorum sanıp kendisini avutan Ahmet Hakan bir hadsizliğe daha imza attı. Yıllardır Ülkemiz üzerinden oynanan oyunlarda piyon olup algı yapmaya çalışan bu şahsın gazetecilikle uzaktan yakından ilgisi alakasının olmadığını aşikar bir şekilde beyan etmiştir. Gazetecilik tarafsız olmaktır. Gazetecilik Halkı kin nefret duygularına kapılmamaya özen göstermektir. Gazetecilik olayları doğru bir şekilde sunmak, sonucunu kamu oyunun kanaatine bırakmaktır. Gazetecilik etik ilkelerine uymaktır. Bunları bilmiyor anlaşılan.

Her vatandaşın elinde bulunan kameralı cep telefonu ile olayları yarım yamalak çektikleri videolardan yola çıkararak yıllardır Zabıta üzerinden karalama çalışmaları yapılmaktadır. Kendisine saldıran şahısları bir şekilde zapturapt altına almak isterken çekilen görüntülerde olayın başı görünmüyor sonunda Zabıta Şiddeti diye anlaşılıyor. Hiç bir Zabıta kimseyi dövmek, darp etmek için yola çıkmaz. Ancak kendisine yapılan saldırılara da kayıtsız kalamaz, korumak zorunda olduğu bir canı, bakmak zorunda olduğu bir ailesi vardır ve Devletin kendisi verdiği görevi yerine getirmektedir. Ahmet Hakan madem gazetecisin araştır, soruştur, kanun ve yönetmelikleri oku, konusunda uzman kişilerle görüş. Aslında sen sana yakışanı yaptın, biz boş konuşuyoruz.

Buradan Hürriyet gazetesi yetkililerine sesleniyoruz, Ahmet Hakan'ı işten atın Tüm Zabıta Teşkilatı olarak Gazetenize abone olalım. Maden öyle, işte böyle...!!!


Bu haber 1406 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

İNTERNET SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ ?

Çok Güzel
Güzel
Daha İyi Olabilirdi
Kötü

Namaz Vakitleri
Puan Durumu